Misja

NTT Group produkuje i dostarcza szeroką gamę produktów oraz świadczy usługi w zakresie napędów i części mechanicznych dla firm które wytwarzają lub utrzymują maszyny i linie technologiczne w ruchu.

Wizja

Najbardziej atrakcyjnym partnerem w przekładni mechanicznej.

Wartości

Wiarygodność

Godny zaufania to znaczy, że nasi klienci mogą polegać na nas kiedy oczekują dostarczenia idealnie dopasowanego produktu bądź rozwiązania. Oznacza to również, że jesteśmy w stanie dostraczyć ekonomiczne produkty w odpowniednim czasie zachowując wymagną jakość. Potwierdzeniem naszej wiarygodności dla klientów jest nasz własny zaawansowany park maszynowy, najszersza oferta i pełna dostępność produktów z naszych magazynów. Wewnętrzna wpsółpraca oraz zaufanie pomiędzy firmami naszej grupy pozwalają nam wziąć pełną odpowiedzialność na każdym etapie wpółpracy tak aby każdy klient czuł się jako nasz partner!

Dostępność

Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów. Łatwo jest się z nami skontaktować. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu staramy znaleźć się odpowiednie rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Służymy pomocą na etapie oferowania oraz dostarczania najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów. Bardzo dobrze porozumiewamy się wewnątrz grupy co rozszerza naszą ofertę.

Współpraca

Zawsze patrzymy na współpracę z naszym Klientem jak z naszym partnerem. Wpółpraca oznacza, że zawsze mamy na uwadze potrzeby i wymagania Klienta, wpsieramy go w osiąganiu jego własnych celów i wizji. Aby odnieść sukces wymagana jest od nas wiedza, doświadcznie, elastyczność i innowacyjność. Dokładamy wszelkich starań aby innowacyjność naszych produktów wyprzedzała wymagnia klienta. Wewnętrzenie w grupie pracyjemy na sukces naszych klientów.

Company values